Vabad töökohad

Tule tööle Faunatari kauplusesse!

Töö lemmikloomapoes on unistuste töö. Valdkond on väga sobilik just neile, kes soovivad tegeleda loomadega ja toredate klientidega.

Meie töötajate jaoks on loomad osa elust ka väljaspool tööd. Nii enda lemmikloomadega tegelemine kui ka loomaalased koolitused on andnud meie töötajatele palju erinevaid teadmisi ja kogemusi ning seda ootame ka uutelt Faunatari töötajatelt. Mida rohkem kogemust, seda parem! Panustame ka klienditeenindusse, seega tuleb kasuks eelnev töökogemus klientidega.

Nii et reaalselt valdkonna spetsialist olema ei pea, kuid igasugune valdkonnaga seotud kogemus tuleb sulle kindlasti kasuks. Pakume koolituse võimalust ka meie juures. Paljud meie töötajad on läbinud näiteks loomahooldusspetsialisti koolituse loomakaubanduse ekspertiisi erialal, töötades Faunataris õpipoisilepingu alusel.

Faunatari kaupluste töötajate töötasu osas otsustab iga kaupluse pidaja iseseisvalt. Seetõttu on kõige lihtsam küsida vabade töökohtade kohta otse kauplusest, kus eelkõige töötada sooviksite. Vabas vormis tööavalduse saate saata vastavasse kauplusesse meili teel.

Edu töö leidmisel!

Vaata lähimat kauplust

Ülesse