Tellimistingimused

Kui tellite meie e-poest, kehtivad teie jaoks lisaks meie tellimistingimustele ka privaatsuspoliitika ja Faunatar-klubi reeglid.

Ostmine ja tellimine

Faunatari saavad osta kõik Kliendid, kes on vähemalt 18-aastased ning omavad toimivat e-posti aadressi ja mobiiltelefoni numbrit. Tarnime tellimusi üle kogu Eesti. 

E-poest ostmine ei nõua registreerimist, kuid registreerumine muudab veebipoe kasutamise lihtsamaks. E-poes olevad tooted on laos ja tarnevalmid, kui ei ole märgitud teisiti. Kui toode on ajutiselt läbi müüdud, tarnitakse see kohe, kui uus partii saabub. Toodete hinnad kehtivad ainult veebipoes. Arvestame alati tellimuse vormistamisel e-poes kuvatud hinnaga. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Maksude jaotus on näha ostukorvis ja tellimuse kinnituses. Hindadele lisanduvad kohaletoimetamise kulud vastavalt valitud tarneviisile.

E-poest ei saa tellida külmutatud toitu.

Maksetingimused

Meie veebipood kasutab maksete ülekandmiseks turvalist Paytraili teenust, mis võimaldab hõlpsalt, paindlikult ja turvaliselt veebis ostleda. 

Paytrail – makske turvaliselt internetipangas, krediitkaardi, arve või mobiilimaksega.

Paytrail OÜ teeb koostööd pankade ja krediidiasutustega. Paytrail OÜ ilmub makse saajana pangaväljavõttel või kaardiarvel ning edastab makse faunatar.ee kauplusele. Paytrail OÜ-l on makseasutuse tegevusluba. 

www.paytrail.com

  • Internetipanga maksed
  • Krediitkaardimaksed
  • Mobiilimaksed
  • Järelmaks

Täielikud tingimused ja teabe kogumisarvete ja kontokrediidi kohta leiate järgmistelt linkidelt:

Teenuse kirjeldus: https://www.collector.fi/henkiloasiakkaat/maksa-laskulla/

Üldtingimused: https://www.collector.se/upload/Partners/Agreements/SVM/Credit_terms_All_FI.pdf

Euroopa tarbijakrediidi tingimused: https://www.collector.se/upload/Partners/Agreements/SVM/SECCI_FI.pdf

Hinnad

Toodete hinnad on veebipoes esitatud eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse parandada võimalikke hinnakujundusvigu, tarnija muutunud hindu või tooteinfo sisestamisel ilmnenud vigu. Hinnad veebipoe ja kaupluste vahel võivad erineda.

Tooted

Faunatar.ee jätab endale õiguse e-poes esinevateks kirjavigadeks ja selleks, et toode võib olla laost otsa lõppenud. Faunatar.ee ei garanteeri, et kliendi poolt saadud toote välimus vastab täielikult veebilehel esitletavale tootepildile, kuna telefoni ekraan, pildi kvaliteet ja eraldusvõime võivad mõjutada näiteks toote värvitooni. Poes esitletav toode võib ka kliendile saadetud tootest erineda tootjapoolse pakendiuuenduse tõttu.  Faunatar.ee annab endast parima, et saidil esitatud pildid oleksid võimalikult tõesed. Faunatar.ee ei garanteeri, et kliendile saadetud toote koostisainete loetelu vastab tootjapoolsete sisumuudatuste tõttu veebilehel toodud koostisosade loetelule. Kontrollige alati pakendi sisu.

Kohaletoimetamise aeg

Meie tarneaeg on 1-3 tööpäeva. Kampaaniaperioodidel (nt must reede või jõulud) võib tarneaeg suure nõudluse tõttu olla pikem. Tellimuse hilinemisel võtame kliendiga viivitamatult ühendust. Kui toote saadavus on pikemaks ajaks katkenud, hüvitame kliendile toote täies ulatuses, kui meil ei ole õnnestunud seda 30 päeva jooksul alates tellimuse esitamisest kohale toimetada.

Kohaletoimetamise hind

Tellimuse kohaletoimetamise kulud lisatakse ostukorvis automaatselt tellimuse kogusummale. 

Tarne pakiautomaati või väljastuspunkti on 4,90 €. Kui teie tellimus on kohal, saate tarnepartnerilt oma telefonile sõnumi. Kontrollige alati, millal on viimane päev pakile järele minekuks.

Kojuvedu kulleriga 7,90 €. Kuller helistab enne paki kohaletoimetamist ette.

Tasuta tarne alates 49 € tellimusest.

Tasuta kullerteenus alates 99 € tellimusest.

Kohaletoomine

Püüame tellimused kohale toimetada järgmisel tööpäeval. Meie tarneaeg on umbes 1-3 päeva. NB! Kampaania- ja pühadeperioodil võib tarneaeg olla pikem*. Me ei vastuta tarneviivituste eest, mis tulenevad tarnepartnerist. Kui mõni tellitud toode on laost otsas, võtame kliendiga ühendust meili teel. Tarnime ainult Eestisse.

Tellimust vormistades saate menüüst valida tarneviisi ja pakiautomaadi asukoha. Tarnepartner jätab endale õiguse toimetada pakk alternatiivsesse väljastuspunkti, kui seda ei ole võimalik toimetada valitud pakiautomaati. Tarneaja arvestus on koostatud tarnija poolt edastatud info põhjal ning me ei vastuta meie mõjusfääri välistest ettenägematutest muudatustest põhjustatud viivituste eest.

Tarnepartner edastab saadetise järeletulemise kohta elektroonilise teate (tekstisõnum/e-kiri). Valitud pakiautomaati ei ole võimalik tagantjärele muuta. Kui saadetis on tarnepartnerile üle antud, ei vastuta me tarnepartnerist tulenevate viivituste eest. 

*Kampaaniaperioodidel (nt sooduspakkumised ja must reede) tehtud tellimused tarnitakse ligikaudu 2-7 tööpäeva jooksul.

Kaupade tagastamise tingimused

Vastavalt tarbijakaitseseadusele on kliendil e-poest tellides 14-päevane taganemisõigus.

Seoses tagastamisega tuleb kliendilt tasuda 4,90 €/saadetise kohta lisaks esialgsetele saatekuludele. Tagastatud toote eest raha tagastamisel arvestame sellest tagastatavast summast maha esialgsed saatmiskulud ja tagastamiskulud (kui need jäid Faunatari kanda). Me ei nõua tagastamiskulusid vale kohaletoimetamise või defektse toote eest. Toote saate ka omal kulul tagastada, kuid pange tähele, et sel juhul vastutate saatjana täielikult kauba kohaletoimetamise eest.

Tagastatav toode peab olema kasutamata, originaaliga samas seisukorras. Ka müügipakend peab sobima edasimüügiks. Toidu, šampooni jms tagastamisel peab pakend olema avamata. Kui toode ei ole edasimüügikõlbulik, on Faunataril õigus toote tagastushinnast maha arvata toote väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. 

Kauba tagastamisel palume kaubad hoolikalt pakkida, et tooted transpordi käigus viga ei saaks. Hoidke tagastuskviitung/tšekk alles. Juhime tähelepanu, et klient vastutab tagastamise eest seni, kuni toode on jõudnud meie lattu. Töötleme tagastusi meie lattu saabumise järjekorras ja võtame kliendiga ühendust, kui tagastus on vormistatud.

Kui soovite toodet tagastada, vaadake meie tagastusjuhiste all olevat tagastusvõimaluste jaotist.

Kui klient jätab pakile järgi minemata, siis sellest ei piisa tehingu tühistamiseks. Kui pakile ei tulda järele või kui meile (faunatar.ee) tagastatakse saadetis, mida prooviti toimetada valele aadressile või ei saanud tarnepartner vale telefoninumbri tõttu saata paki saabumise teadet, siis klient peab ise tasuma tellimuse uuesti saatmise postikulud. Tellimuste eest, millele klient järgi ei lähe, tuleb tasuda tagastuskulu 10 €. Faunataril on õigus kõnealune hüvitis tasaarvestada otse maksest, mis tuleb Kliendile toote tühistamise tõttu tagastada. Kontrollige, kas teie esitatud tarneteave on õige.  

Kui soovite oma tellimuse tühistada, võtke ühendust meie klienditeenindusega e-posti teel: verkkokauppa@faunatar.fi.

Tagastamisviisid

Täitke taganemisavaldus või saatke info tagastamise kohta e-posti teel meie klienditeenindusele verkkokauppa@faunatar.fi.

Pakkige toode hoolikalt, lisage pakendile vajalikud sildid ja viige pakk pakiautomaati. Hoidke tagastuskviitung/tšekk alles.

  1. Tagastamine koodiga: Sisesta pakiautomaadi juures tagastuskood ja jäta tagastus pakiautomaati. Minge aadressile tästä. Jälgige saidil olevaid juhiseid
  2. Tagastamine kliendi tagastuskoodiga: Pakkige saadetis hoolikalt ja kirjutage vasakpoolsesse ülaossa "Kliendi tagastus" ja meie tagastuskood 641124 (Itis) või 641210 (Päivölä) ning enda andmed (nimi ja aadress). pakendi nurka. Viige oma pakk postkontorisse. Pange tähele, et tarnime tooteid kahest kauplusest. Palun kontrollige, kas Teie tagastus on adresseeritud õigesse kauplusesse Helsingis Itis või Seinäjoel Päivöläs (vt saatja infot). Saate kontrollida ka meie klienditeenindusest.
Kaebused

Kui tarnitud toode on ebakorrektne või defektne, saate pildiga toote kohta kaebuse esitada e-posti teel meie klienditeenindusele: verkkokauppa@faunatar.fi ja me võtame teiega ühendust, et olukord parimal võimalikul viisil lahendada. 

Toote ümbervahetamine

Veebipoes ei vahetata tooteid ümber. Kui soovite toodet ümber vahetada, tagastage esmalt toode meile ja seejärel tehke soovitud tootele uus tellimus.

Konto loomine

Veebipoest ostmine ei eelda kliendiks registreerimist, kuid see muudab tellimise ja tellimuse vormistamise lihtsamaks ja kiiremaks. Pärast registreerumist on võimalik vaadata oma eelnevalt tehtud tellimusi, tellida uuesti samu kaupu ja saada eripakkumisi. Kliendiks registreerumine on tasuta ja käib lihtsalt. 

Faunataril on oma lojaalsussüsteem Faunatar-Klubi. E-poes endale kontot luues liitute ühtlasi Faunatar klubiga, mille kohta saate lähemalt lugeda siit. Faunatar-klubi liikmena kogud kauplustes või veebipoes sooritatud ostud klubipunkte ning need punktid annavad Sulle klubitoodetelt lisaallahindlust. 

1. Sul on juba varem omandatud klubiliikmelisus Faunatari poes:

Sel juhul registreeruge e-poes ja sisestage sama e-posti aadress, mille olete juba end Faunatari püsikliendiks registreerudes andnud. (See tähendab sama aadress, kuhu saate Faunatari uudiskirju, kui olete lubanud Faunataril e-postile teateid saata). Seejärel ostelge e-poes samamoodi nagu siiani ja logige kõnealuse e-posti aadressiga veebipoodi sisse, et punktiarvestue aluseks olevad ostud liidetaks.

2. Sul ei ole varasemat Faunatar-klubi liikmelisust:

Sellisel juhul registreeruge e-poes vastavalt juhistele. Pärast seda hakkavad teie e-poest tehtud ostude punktid kogunema. Kui soovite ühendada ka poest tehtud ostud sama liikmesusega, teavitage meid oma registreerumisest kassas järgmisel korral, kui tulete Faunatari poodi ostlema. Meie töötajad leiavad teie e-poe konto nime ja e-posti aadressi põhjal.

3. Kui te ei külasta Faunatari poodi:

Kui te Faunatari poes ei käi, piisab e-poes registreerumisest ja edaspidi alati sama meiliaadressiga sisselogimisest. Nii koguvad teie veebipoes tehtud ostud punkte, mis annavad teile teatud perioodi jooksul allahindlusi klubitoodetele.

Kui Faunataril on klubipakkumised, kehtivad need ka veebipoes. Enda klubihindu kampaaniatoodetele näete pärast veebipoodi sisselogimist alates päevast pärast Faunatari klubiga liitumist/registreerumist.

Küpsised

Kasutame oma veebisaidil küpsiseid, et saaksime pakkuda oma teenuseid võimalikult kasutajasõbralikult ning pakkudes individuaalset teavet, tooteid ja teenuseid. Küpsiste kasutamisega tagame, et te ei pea iga kord meie veebipoodi külastades sisestama sama teavet. Meie saiti kasutades nõustute küpsiste kasutamisega, sel juhul saate kasutada kõiki meie saidi funktsioone, mis nõuavad küpsiseid.

Loe lisaks küpsiste kohta siit.

Ülesse