Faunatari infosüsteemi privaatsuspoliitika

Faunatar Finland Oy kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Lähtuvalt sellest oleme koostanud antud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad klientide andmete kogumist, avaldamist, kasutamist, talletamist ning edastamist.

1. Infosüsteem

Faunatari infosüsteem on kõigi Faunatari ketti kuuluvate ettevõtete ühine süsteem.

Infosüsteemi haldab:

Farmers Food OÜ

Jõelähtme tee 4, Kostivere 74204

2. Registreeritud kasutajad

Infosüsteem töötleb Faunatar Klubi püsikliendiprogrammiga liitunud inimeste andmeid. Isik annab oma nõusoleku, et tema andmed on infosüsteemis, kui ta on liitunud Faunatar Klubiga kaupluses või Faunatari veebilehel.

 

3. Isikuandmete töötlemine

Kliendi loal säilitatakse Faunatari infosüsteemis järgmised andmed:

- Kliendi nimi

- Kliendi meiliaadress

- Kliendi telefoninumber

- Kliendi postiaadress

4. Isikuandmete töötlemise eesmärgid

Isikuandmete töötlemise eesmärk on Faunatar Klubi infosüsteemi ülalpidamine ja kliendisuhete haldamine. Faunatar Klubi on Faunatar keti ühine lojaalsussüsteem, mis premeerib oma kliente pakkumistega ning mille raames kogutakse kliendi ostudelt boonusraha kliendi kontole.

Faunatar kett saadab Fauantar Klubisse kuuluvatele klientidele infot kaupluste ürituste kohta, näpunäiteid ja juhiseid lemmikloomade hooldamiseks,- ning samuti infot pakkumiste ja muude soodustuste kohta e-posti ja SMS-i teel.

5. Ostutehingu andmed

Faunatar Klubi liikmena tehtud ostutehingu käigus salvestatakse süsteemi isiku ostuajalugu toote täpsusega. Kui inimene lahkub Faunatar Klubist, siis ka tema andmed kustutatakse infosüsteemist. Ühtlasi kaob ka võimalus näha oma varasemat ostuajalugu.

 

6. Otseturundus

Faunatari kett ja Faunatari kauplused teostavad otseturundust erinevate pakkumiste kujul: nt lemmikloomade hooldamisega seotud pakkumised, poe hetkesoodustused ja teave sündmustest, aga ka kogu keti kampaaniate info ja Faunatar Klubi kliendisoodustused.

 

Otseturunduse teostamisel kasutatakse kliendi ostuajaloole põhinevat infot. Igas otseturundussõnumis anname teada võimalusest turundusteadete tellimus lõpetada ning inimene saab end soovi korral meililistist eemaldada.

 

7. Isikuandmete edastamine

Infosüsteemis olevaid isikuandmeid ei avaldata väljaspool Faunatar Finland Oy turundussüsteeme. Andmeid kasutatakse ainult Faunatari keti klientide haldamiseks.

 

8. Isikuandmete säilitamine

Isikuandmeid hoiame Faunatari infosüsteemis seni kuni kliendisuhe kestab. Andmed eemaldatakse registrist koheselt, kui klient seda nõuab.

9. Registreeritud isiku õigus kontrollida, muuta, kustutada infosüsteemist oma andmeid.

Registreeritud isikul on igal ajal õigus oma andmeid infosüsteemist kontrollida, muuta ja kustutada. Teavet saab hankida ja muuta kas Faunatari kauplusest või võtttes meiega ühendust e-posti teel: info@faunatar.fi

10. Isikuandmete turvalisus

Digitaalselt töödeldavad isikuandmed on kaitstud ja salvestatud Faunatari infosüsteemis, millele juurdepääs on ainult nendel isikutel, kes vajavad isikuandmeid oma tööülesannete täitmiseks. Iga kliendiandmetega tegelev isik on sõlminud konfidentsiaalsuslepingu. Kõiki isikuandmeid sisaldavaid blankette ja lepinguid hoitakse kauplustes lukustatud ruumides.

11. Kontakt

Kõigi isikuandmete töötlemise ja privaatsustingimustega seotud küsimuste korral saab ühendust võtta meiliaadressil: info@faunatar.fi

12. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Viimati uuendati privaatsuspoliitika tingimusi 8. aprillil 2022.

Ülesse