Kohaletoimetamine

Faunatarist tellimine on väga lihtne! Toome kaubad kiiresti lähimasse pakiautomaati või teie koduukseni!

Kohaletoimetamise aeg

Meie tarneaeg on enamasti 1-3 tööpäeva. Kampaaniaperioodidel (nt must reede või jõulud) võib tarneaeg suure nõudluse tõttu olla pikem. Tellimuse hilinemisel võtame kliendiga viivitamatult ühendust.

Hinnad

Tellimuse kohaletoimetamise kulud lisanduvad ostukorvis automaatselt tellimuse kogusummale. 

Kohaletoimetamine pakiautomaati või kättesaamispunkti 4,90 €. Kui teie tellimus on järeletulemiseks valmis, saate oma telefoni sellekohase sõnumi. Pane tähele, kuna on viimane kuupäev pakile järele minekuks.

Kullerteenus kojutoomisega 7,90€. Kuller helistab teile enne paki kohaletoomist ette.

Tasuta transport alates 49€ tellimusest!

Tasuta kojutoomine kulleriga alates 99€ tellimusest!

Kohaletoomine

Püüame tellimused kohale toimetada järgmisel tööpäeval peale makse laekumist. Meie tarneaeg on umbes 1-3 tööpäeva. NB! Kampaania- ja pühadeperioodil võib tarneaeg olla pikem*. Me ei vastuta tarneviivituste eest, mis tulenevad tarnepartnerist. Kui mõni tellitud toode on laost otsas, võtame kliendiga viivitamatult ühendust meili või telefoni teel. Tarnime kaupu ainult Eestisse.

Tellimuse vormistamisel saate menüüst valida oma eelistatud tarneviisi ja pakiautomaadi nimetuse. Tarnepartner jätab endale õiguse toimetada saadetis alternatiivsesse väljastuspunkti, kui seda ei ole võimalik toimetada valitud pakiautomaati. Tarneaja kalkulatsioon on koostatud tarnepartneri poolt edastatud info põhjal ning me ei vastuta väljastpool meie mõjusfääri olevatest ettenägematutest muudatustest põhjustatud viivituste eest.

Tarnepartner edastab saadetise järeletulemise kohta elektroonilise teate(tekstisõnum/e-kirja). Valitud pakiautomaadi nimetust ei ole võimalik tagantjärele muuta. Kui pakk on tarnepartnerile üle antud, ei vastuta me saadetiste kohaletoimetamise viibimise eest. 

*Sooduskampaaniate ajal (nt soodusmüük ja must reede) tehtud tellimused toimetatakse kohale ligikaudu 2-7 tööpäeva jooksul.

Maksetingimused

Meie veebipood kasutab maksete ülekandmiseks turvalist Paytraili teenust, mis võimaldab lihtsalt, paindlikult ja turvaliselt veebis ostleda. Makske turvaliselt internetipangas, maksekaardi, arve või mobiilimaksega.

Paytrail OÜ teeb koostööd Soome pankade ja krediidiasutustega. Paytrail OÜ kaudu tasudes ilmub makse saajana pangaväljavõttel või kaardiarvel ning edastab makse faunatar.ee kauplusele. Paytrail OÜ-l on makseasutuse tegevusluba. 

 

Lue lisää: verkkokaupan sopimusehdot

Miten teen palatuksen?

Ülesse