Faunatar klubi reeglid

Faunatar klubi reeglid

Faunatar klubi liikmena saad iga kuu nautida suurepäraseid pakkumisi kuni 200 erinevale tootele! Lisaks koguneb iga Faunatari kaupluses ja e-poes sooritatud ostuga kliendikontole boonusraha!

Faunatar klubiga liitumine on täiesti tasuta ega kohusta sind millekski. Klient saab Klubiga liituda Faunatari kaupluses kohapeal või registreerudes Faunatari e-poes. Liitumine on tasuta ning punktide kogumine algab kohe.

Faunatar-Klubi liitumistingimused
Faunatari kontole punktide kogumine

Faunatar klubi liikmed koguvad punkte oma ostude eest Faunatari kauplustes ja registreeritud kliendina Faunatari e-poes. Punktide kogumise eelduseks on liikmelisuse kinnitamine näidates kassas Klubi kaarti või Faunatari veebipoes oma kontole sisselogides. Punkte koguneb klubiliikme kontole kõikide ostude eest sularahas, deebetkaardiga, krediitkaardiga või pangaülekandega tasumisel. Kinkekaardiga makstes punkte ei koguta.

Iga 1-eurose ostu eest koguneb 1 punkt ja iga 300 punkti eest saab klient oma kontole kümme eurot (10 €) boonusraha. Boonusraha saab kasutada ainult Faunatari veebipoes. Punktid kehtivad kuus (6) kuud pärast nende teenimist. Punkte ei saa rahaks vahetada. Aegunud kasutamata punkte hiljem ei tagastata.

Faunatar klubi registrit ja infot punktide kogumise kohta hoitakse Faunatar keti kassa- ja turundussüsteemides. Punktide andmeid kõrvalistele isikutele ei avaldata.

Faunatar ketil on õigus tooteid või tootegruppe punktide kogumisest välja arvata või määrata punktide kogumisel ostude arvule maksimumlimiidid. Kliente teavitatakse muudatustest eelnevalt meili teel ja Faunatari kodulehel.

Klubi allahindlused ja muud soodustused

Klubihinnad kehtivad eelnevalt väljakuulutatud perioodil ning neid ei saa hiljem kasutada. Liikmepakkumised tunneb klient ära KLUBITOODE sildi abil, näiteks kaupluses riiuliserval või e-poe toodete juures.

Klubihindade ja muude soodustuste kasutamiseks peab klient kassas Klubikaardi ette näitama või Faunatari veebipoes oma kontolesisse logima.

Klubikaart

Faunatar Klubiga liitudes saab klient klubikaardi, mille abil saab klient sisseoste tehes liikmelisust tõendada. Klubikaart on personaalne.

Andmete töötlemine ja kasutamine

Faunatar klubi kliendiinfo on salvestatud Faunatar keti andmebaasi. Faunatar Estonia OÜ vastutab andmebaasi haldamise eest. Kogutud punktide määratlemiseks ja otseturunduse täpsemaks sihtimiseks registreeritakse tehtud ostud ühe toote kohta. Faunatar ketil on õigus kliendi nõusolekul töödelda kliendiandmeid turunduseesmärkidel ning saata klubi klientidele otseturundust e-posti ja sõnumiga kliendi liitumise alusel või pärast kliendi nõusolekut. Kliendil on igal ajal õigus keelata oma andmete kasutamine turunduslikel eesmärkidel, võttes ühendust lähima Faunatari kauplusega või kirjutades aadressile marketing@faunatar.fi. Kliendiandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Faunataril on õigus Klubi tegevus lõpetada, teatades sellest vähemalt kolm (3) kuud enne süsteemi lõpetamist. Faunatar ei ole kohustatud kasutamata punkte tagastama.

Faunatar Finland Oy jätab endale õiguse muuta Faunatar Klubi tingimusi, teavitades sellest klienti e-posti teel ja teavitades sellest oma veebilehel.

Tingimustele vastav teave, teatis või muu suhtlus loetakse Faunatari jaoks nõuetekohaselt sooritatuks, kui Faunatar on selle saatnud kliendi viimati märgitud e-posti aadressile või telefoninumbrile. Klient loetakse teabe kätte saanuks hiljemalt seitsmendal päeval alates teate saatmisest. Kui klient ei ole lubanud meiliuudiskirju saata, on tal võimalus uudiskirju ja teadaandeid lugeda ka Faunatari kodulehel www.faunatar.ee.

Faunatar Klubi privaatsustingimustega saate tutvuda siin

Muudatused liikmeandmetes, turundusõigustes ja Klubist lahkumine

Kui klient soovib oma andmeid uuendada, kustutada või kontrollida, tuleb seda teha otse kaupluses või võtta ühendust aadressil e-posti teel: info@faunatar.fi

Klubi liikmesus lõpeb, kui klient teavitab Fauntari kas poes või meili teel, kirjutades aadressile: info@faunatar.fi.

Ülesse